poniedziałek, 4 lipca 2011

Karta kredytowa mBank spłacona (po raz drugi)

Dziś rano dostałem maila z Walutomatu, że przelew z mBanku dotarł i kwota 1995 euro została zaksięgowana na moim koncie. Od razu zalogowałem się na profil i złożyłem zlecenie wymiany całej kwoty na złotówki po kursie minimum 3.96 PLN (średni kurs wynosił nieco ponad 3.94 PLN). W ciągu kilkunastu minut moje zlecenie zostało zrealizowane w kilku etapach. Za euro otrzymałem 7900.20 PLN i po odliczeniu prowizji serwisu w wysokości 15.80 PLN mogłem zlecić przelew 7884.40 PLN na eKonto.

Kilka minut przed 13. pieniądze pojawiły się na rachunku w mBanku i mogłem przystąpić do bardzo przyjemnej czynności jaką było wejście do sekcji Karty,  wybranie „Spłata zadłużenia” i zaznaczenie opcji „Całość zadłużenia”. Mówię Wam, uczucie bezcenne, a przy okazji super prezent na urodziny :)

Aktualny stan moich zadłużeń w mBanku sprowadza się do minusowego salda na kwotę 2436 PLN na kredycie odnawialnym. Przy stanie sprzed miesiąca gdzie wisiałem mBankowi niemal 14 tysięcy wygląda to niegroźnie. Oczywiście jak wszyscy wiemy dziury w budżecie podobnie jak w drogach lubią się powiększać więc nie zamierzam lekceważyć tego długu. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to przelew po lipcowej wypłacie powinien w całości spłacić ten kredyt. Tutaj sporo zależy jednak od wydatków lipcowych i ile mi zostanie na koniec miesiąca więc możliwe, że spłata odwlecze się o miesiąc. Niemniej jednak sierpień stawiam sobie jako absolutny deadline bo ta zabawa już trwa za długo jak na mój gust.

10 komentarzy:

Przemek pisze...

gratulację i wszystiego najelpszego z okazji urodzin

RO pisze...

To wypada pogratulować :D i spłaty i kolejnych urodzin :)

Kamil Jed pisze...

Congrats & Happy Birthday! Dzięki austriackim dochodom szybko przejdziesz na zieloną stronę.

grapkulec pisze...

dzięki dzięki :)

AnzelmX pisze...

No to teraz, by zaoszczędzić na odsetkach z kredytu odnawialnego w mBanku powinieneś wykonać przelew z karty kredytowej mBanku za pomocą BlueCash.pl na swoje ekonto.

Zapłacić BlueCash'owi 3 zł za przelew, a mBankowi 0 zł odsetek za miesiąc używania ich 2436 = BEZCENNE :-D

Przemek pisze...

Nice one!

bilancio pisze...

pięknie, pięknie :)
oby tak dalej...i bez górek! powodzenia.

nie ma nic fajniejszego, niż przeczytać jak dobrze idzie znajomym :)

Salvation pisze...

Ladnie ;) gratuluje duzego postepu ; )
p.s. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

wynajem mieszkan pisze...

Gratulacje i pwoodzenia!

Anonimowy pisze...

I oczywiście przeciąłeś ją na pół i wyrzuciłeś do kosza ?

Publikowanie komentarza